Şirket Profili

KURULUŞ

Barmak Bartın Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi konularında uzman girişimcilerin bir araya gelmesi ile 01.06.2003 tarihinde kurulmuştur. Bartın organize sanayi bölgesinde kendisine ait 2000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

MİSYON

Firmaların ihtiyaçlarına yönelik makine ve ekipmanları üreterek sektördeki lider konumunu kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı sürdüren, sonuç odaklı çalışan, insana ve çevreye duyarlı bir şirket olmak.

VİZYON

Sektörün projeli makine ve makine ekipmanları üretiminde ulusal düzeyde lideri ve uluslararası düzeyde ülkemizi temsil eden marka değeri olmak.

KALİTE POLİTİKASI/STRATEJİK YÖN

Üretmekte olduğumuz projeli makine ve makine ekipmanı çeşitleriyle hizmetlerimizin kalitesini giderek arttırmak için çalışanlar, müşteriler ve tedarikçilerimiz ile birlikte hareket etmeyi, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla projeli makine ve makine ekipmanları üretiminde ulusal ve uluslararası standartlara uyarak kalite, güven ve hız farkıyla öne çıkmayı, çalışanlarımızın memnuniyeti ve katılımı ile TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini uygulamayı, kalite hedefleri yolunda ilerlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi, içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde yasal şartları, müşteri şartlarını ve diğer uymakla yükümlü olduğumuz şartları göz önünde bulundurarak verilen sözlere sadık kalmayı, önceden tedbir alarak sıfır yaralanma ve sıfır sağlık bozukluğu sağlamayı, yürürlükteki mevzuata ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uymayı taahhüt ederiz.

Top